Otomobil Ekspertiz

Her Araca Oto Ekspertiz

Tüm segment ve modeldeki otomobillere ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Oto Ekspertiz özetle aracın her açıdan incelenmesi olarak tanımlayabilirsiniz. Bu inceleme kapsamının detaylarını aşağıda görebilirsiniz.

Ekspertiz İşlemine alınan araçlar;

gibi farklı kontrollerden geçerler. Yapılan bu testler sonucunda aracın tüm kusur ve arızaları tespit edilerek raporlanmaktadır. İkinci el araç alırken en önemli konu ekspertiz yapılmasıdır. Otomobil ekspertizi hem güvenli bir sürüş hem de iyi bir alışveriş için önemlidir. Araçtaki arıza ve kusurlar satın almadan önce bilinir ise bu arızalar giderilebilir ve daha güvenli bir sürüşe imkan tanır. Ayrıca satıcının istediği ücret ve aracın masrafları göz önünde bulundurularak değerlendirilir.
Bu sebeple otomobil ekspertizinin deneyimli ve güvenilir firmalar tarafından yapılması çok önemlidir.

Foto Galeri

Motosiklet Ekspertiz

Güvenli bir sürüş için sağlam bir motosikletiniz olmalıdır.
Motosiklet sürücüsü ile tek vücut olan bir taşıttır. Kadro ve şasi açıları bozulmuş bir motosikleti kullanmak tehlikelidir.
Uzman teknisyenlerimizin incelemeleri sonucunda sağlam bir motosikletiniz olur.
Online randevu almadan önce çağrı merkezimizden bilgi alın.

Foto Galeri

Filo Ekspertiz

Filo Araç Ekspertizi Nedir ?

Araç kiralama şirketlerinin filo araçlarını bulundukları sahada ya da en yakın şubemizde topluca ekspertiz ettiğimiz bir hizmetimizdir.
Kiralama şirketleri filo araçlarını kiralama öncesi ya da kiralama dönüşünde ekspertiz ettirmek istemektedirler. Belirli bir kilometre ya da yaşı dolduran filo araçlarını topluca satışa çıkarttıkları da görülmektedir. Filo ekspertiz hizmetimiz ile araçlar bulundukları sahada ya da en yakın şubemizde Full Ekspertiz – Mekanik Ekspertiz – Kaporta Boya Kontrolleri şeklinde dilediğiniz paket seçimi ile ekspertiz edilir.

Denetim Ekspertiz

Onarım ya da bakım sürecinde olan aracın bulunduğu yerde işçilik ve parça kalite kontrollerinin yapıldığı bir ekspertiz hizmetidir. Aracın değişen parçalarının orjinalliği ve teknisyen işçilik kalitesi puanlandırılmaktadır.

Mobil Oto Ekspertiz

Mobil oto ekspertiz hizmeti, Balıkesir’de satılan araçların şehir dışından gelecek alıcıları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Mobil ekspertiz için randevu oluşturduğunuzda mobil ekspertiz ekibimiz aracı yerinde inceleyip ekspertiz raporunu sizin mail adresinize gönderir. Ekspertizi yapan teknisyen size telefon ile ulaşarak aracın detaylı sunumunu yapar. Böylece siz aracı alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz. Ulaşım masrafları ödeyip zaman kaybetmemiş olursunuz.

Sistem Nasıl İşliyor ?

Randevu Alın

 0 542 436 63 37 nolu telefondan veya Online Randevu formunu doldurarak iletişime geçip randevu alabilirsiniz.

  Ödeme

  Randevunuzu oluşturduktan sonra dilediğiniz güvenli ödeme seçeneklerinden birini kullanarak ödemenizi yapabilirsiniz.

  Oto Ekspertiz

  Aracın bulunduğu adrese gelerek tüm test, fotoğraflama ve kontrol işlemlerini %100 güvenli bir şekilde yapılır.

  Oto Ekspertiz Raporu

  Testlerin tamamlanmasının ardından sonuçlar eksiksiz bir şekilde e-posta, kargo veya telefon yoluyla tarafınıza ulaştırılır.

  0 Km Araçlar İçin Mobil Oto Ekspertiz Büyük Kolaylık

  Balıkesir’de sıfır araç teslimatlarında, showroomdan çıkarılmasına izin verilmeyen araçlarda ve trafiğe çıkış izni olmayan araçlarda siz değerli müşterilerimize Mobil Oto Ekspertiz hizmeti büyük kolaylık sağlamaktadır. Deneyimli Mobil Oto Ekspertiz Teknisyenlerimiz aracın bulunduğu yere giderek inceler ve size raporlar. Tarafsız, detaylı ve profesyonel hizmet ile zaman kazanın ve şüphelerinizden kurtulun.