Sektör Tecrübesi

Balıkesir Oto Ekspertiz, siz değerli müşterillerimizin ekspertiz ihtiyacını tamamıyla karşılayan, profesyo nel kadrosu ile sizlere kaliteli hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş bir kuruluştur. 2012 yılından bu yana ekspertiz sektöründe hizmet veren kaliteli ve tecrübeli firmamız bünyesindeki
Balıkesir Oto Ekspertiz istasyonundan alacağınız hizmetin tümü kalitemizin tescili altındadır

Yapılan Oto Ekspertiz Garantili mi ?

Balıkesir Oto Ekspertiz bayimizde yapılan tüm kontroller TSE tarafından belirlenmiş olup, aracın her noktasını en ince ayrıntısına kadar sizler için kontrol sağlayarak raporlamaktayız

  • Balıkesir Oto Ekspertiz istasyonumuzda yaptırdığınız ekspertiz sırasında, uzman teknisyen kadromuzun tecrübesi ve yüksek teknolojili ölçüm ve test cihazların bir araya gelmesiyle hata payının yok denecek kadar az seviyededir.
  • Titizlikle kontrol ettiğimiz araçlarla alakalı, ekspertizden sonra yaşanacak problemler için Balıkesir Oto Ekspertiz bayimizde sizlere hediye 1 ay 1000 km ve 3 ay 5000 km garanti hediyesi bulunan paketlerimiz de mevcuttur.

Araca ne tür Kontroller sağlanıyor?

Aracınız Balıkesir Oto Ekspertiz istasyonumuza geldiğinde sırasıyla ;

Kaporta-Boya ve Değişen kontrolü
Motor-Mekanik alt ve üst fiziksel kontrolleri
İç Dış kozmetik ekspertizi

Elektrik elektronik aksamların kontrolleri

Diagnostik OBD Beyin tarama testi

Dinamometre (DYNO) güç ölçüm-performans testi

Fren-Süspansiyon ve Yanal kayma testi
gibi kontrol noktaları detaylı bir şekilde ve titizlikle incelenerek gerekli testleri aracınız üzerinde uygulayarak raporlarımızda anlaşılabilir bir dilde belirtiyoruz.
Araçla alakalı aklınızdaki soruları cevaplandırmak için Balıkesir Oto Ekspertiz bayimizdeki yetkili danışmanımız sizlere hem ekspertiz sırasında hem de ekspertizden sonra sunum sırasında yardımcı olmaktadırlar.
Balıkesir Oto Ekspertiz istasyonuna nasıl ulaşım sağlayacağınızı öğrenmek için sitemizdeki iletişim sekmesinden tıklayarak yol tarifi alabilirsiniz.
Ayrıcaetaylı bilgi-randevu almak için 0 542 436 63 37 numaralı yetkilimizden bizlere ulaşabilirsiniz.Araç ekspertizindeki tek adresiniz EFT Oto Ekspertiz Balıkesir Bayisi..

2020 'den beri

EFT OTO EKSPERTİZ BALIKESİR’den ekspertiz hizmeti alan….;

 
 

530

Mutlu Müşteri

100%

Müşteri memnuniyeti

530

Memnun müşteriler

Expertiz Uzmanlarımız

 Abdullah Baykal

Abdullah Baykal

Motor ve Mekanik

5

Mesleki Deneyim20

Yaptıgı Ekspertiz 530

 Mehmet Aydogan

Mehmet Aydogan

Kaporta - Boya - Mekanik

5

Mesleki Deneyim20

Yaptığı Ekspertiz530